AKT   ARCHITEKTURA   INNE   KRAJOBRAZ   LUDZIE   MARTWA NATURA   PORTRET   PRZYRODA   REPORTERSKIE   WSZYSTKIE   ZWIERZĘTA   

Nowa strona

2008-01-17, 17:42:57

W końcu zebrałem się w sobie i zrobiłem swoje portfolio. Zgromadziłem w nim wszystkie moje prace, fotografie oraz to co chciałbym pokazać. Zgromadziłem prace w jednym miejscu, jakim jest strona www aby z każdego miejsca na Świecie miec do nich dostep.

Witam na mojej nowej stronie internetowej. Dążąc do nieustannego rozwoju, oddaję Państwu moją wirtualną wizytówkę oraz galerię fotografii. Mamy wielką nadzieję, że dzięki niej, nie wychodząc z domu, będziecie mogli Państwo w łatwy sposób zapoznać się z oferowanymi przeze mnie usługami  i do zwiedzania mojej wirtualnej galerii. Zachęcam do zapoznania się z poszczególnymi działami, gdzie znaleźć można m.in. informacje o działalności firmy i moją twórczością.
 

Szkolenia z obsługi programów graficznych i podstaw fotografii.

  Adobe Lightroom dla początkujących 8h - 1250 zł nettoAdobe Lightroom zaawansowany 8h - 1350 zł nettoAdobe Photoshop dla... więcej »

S.L.T.E.O.T.W.

 Sounds Like The End Of The WorldInstrumentalna Post Rockowa przestrzeń.Mateusz Gajda - gitara basowaŁukasz Pawluk - instrumenty... więcej »

Agitato

 Ostatnimi czasy zrobiło się u mnie jakoś bardzo zdjęciowo muzycznie. Przedstawiam sesję zdjęciową kwartetu smyczkowego Agitato... więcej »

100 – LECIE LOTNICTWA W ELBLĄGU

  14 lipca 2012 roku odbyły się uroczyste obchody 100-lecia lotnictwa w Elblągu. W godzinach od 12.00. do 18.00. mogliśmy... więcej »

Hossa - Wiczlino - Ogród

 Zlecenie wykonania oznakowań dwóch budynków na Gdyńskim osiedlu Wiczlino - Ogród dla Grupy Inwestycyjnej Hossa s.a.Oznakowanie... więcej »

statystyka Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie - zabronione!